ADAMI DIALOGUE – Обмін Знаннями та Досвідом для Медіа Професіоналів з країн Східного Партнерства ЄС.

dialogueADAMI Dialogue проходить у м. Дрезден 30 вересня – 1 жовтня 2019 р. в MDR Landesfunkhaus Sachsen (Магдебурзький будинок радіо). Професіонали в сфері телебачення та медіа з ЄС та країн Східного Партнерства обговорюють питання програмування сітки мовлення в свої медійних організаціях в контексті розкриття питань захисту національних меншин та культурного різноманіття.

Dialogue (Діалоги) – одна з форм співпраці та кооперації, започаткована АДАМІ Медіа Приз для розкриття тем культурного різноманіття в країнах Східного Партнерства; окрім проведення конкурсу, ADAMI було розроблено низку ініціатив щодо вивчення та усвідомлення важливості і широти проблеми культурного різноманіття. Два роки тому ADAMI DIALOGUE було проведено вперше в Баку та Єревані та спрямовувались на розширення співпраці серед відео-блогерів та режисерів документальних фільмів.

ConferenceЦьогоріч ADAMI було запрошено до діалогу редакторів, продюсерів, експертів засобів масової інформації поділитись досвідом створення та програмування сітки мовлення на теми культурного різноманіття. Не зважаючи на те, що проблеми національних меншин та розвиток культурного різноманіття концептуально можуть відрізнятись в кожній з країн Східного Партнерства, нерідко медійні експерти стикаються з об’єктивними проблемами висвітлення таких чутливих тем у ЗМІ. Ця дводенна конференція –можливість дізнатись про різноманітні підходи та тенденції представлення цих тем у ЗМІ, вивчення способів їх адаптації.

На ADAMI DIALOGUE учасники мають можливість не лише налагодити корисні професійні контакти з іноземними колегами, а й сприяти співпраці мовників, яких вони представляють. У рамках заходу також заплановано провести бізнес-зустріч з представниками мовників для переговорів та налагодження співробітництва.

Конференція організовується у співпраці з партнерської програмою Європейської мовної спілки (EBU), Женева та MDR як приймаючого мовника в Німеччині. Конференція співфінансується Федеральним Міністерством закордонних справ Німеччини та Ініціативою Європейської Комісії з питань Східного Партнерства, Брюссель.

Від України в ADAMI DIALOGUE взяли участь три представника:

  • Тетяна Кисельчу з Національної суспільної телерадіокомпанії України;
  • Ангеліна Карякіна з Hromadske TV;
  • Світлана Самойленко з телеканалу  «Еспресо»

Tetiana_Kyselchuk_UAPB

AngelinaKariakina_HromadskeTVSvetlanaSamolenko_TVEspreso