ADAMI STUDIO – Мінськ розпочато

456АДАМІ Медіа Приз за культурне різноманіття країн Східної Європи запускає воркшоп для художніх та документальних кінопроектів, що знаходяться на етапі монтажу, та розкривають теми культурного різноманіття, толерантності, інтеграції та мирного співіснування.

Воркшоп організовується у партнерстві з Міжнародним Кінофестивалем LISTAPAD та пройде в Мінську, Білорусь 6-8 листопада 2019 року для Білоруських та Українських учасників.Метою семінару – є обмін навичками та досвідом між учасниками, аналіз та впровадження різних підходів до сторітеллінгу, підвищення привабливості фільмів для широкої міжнародної аудиторії. Воркшом проходитиме у кількох редакторських кімнатах, де учасники візьмуть участь у практичних семінарах з досвідченими режисерами та спеціалістами по монтажу, працюватимуть над удосконаленням робіт один одного. Окрім роботи в редакціях, учасникам студії ADAMI буде надано можливість відвідувати покази та мережеві заходи, які фестиваль пропонує своїм міжнародним гостям. Усі білоруські та українські компанії з виробництва контенту, телеканали або незалежні продюсери/режисери мали можливість взяти участь у цьому семінарі.

Для семінару з монтажу було обрано п’ять проектів, узгоджені з міжнародними експертами – відомими редакторами та режисерами, зокрема: Лена Рем (Німеччина), Сергій Буковський (Україна) та Андрій Полупанов (Білорусь).

Про ADAMI Media Prize for Cultural Diversity in Eastern Europe

Медіа-премія ADAMI була створена з метою сприяти кінематографістам, журналістам та професіоналам в сфері аудіовізуальних медіа в країнах Східного партнерства ЄС просувати теми міграції, толерантності та культурного різноманіття. Премія присуджується за визначні телевізійні, кіно- та онлайн-проекти, присвячені проблема різноманіття.

Окрім премії, ADAMI організовує низку заходів для організації співробітництва та обміну досвідом між медіа професіоналами з країн Східної Європи та ЄС.

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт: www.adamimediaprize.eu

За фінансової підтримки: 

 

мзс германии  прокредит холдинг

 

 

 

Заходи ADAMI 2019 фінансуються:

восточное партн

 

 

 

 

У партнерстві з Міжнародним КіноФестивалем «Listapad», Мінськ:

листапад

 

 

 

 

 

 

У співробітництві з Національною кіностудією «Беларусьфільм»:

беларусьфильм