КОНФЕРЕНЦІЯ АДАМІ ДІАЛОГ – СЕРІАЛИ ПРИЙМАЄ ЗАЯВКИ!

До участі в конференції «ADAMI Dialogue – TV Series» 

запрошуються мовники та виробники телевізійних та/чи онлайн-серіалів з шести країн Східного Партнерства Європейського Союзу (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна). Конференція відбудеться 7-8 травня 2020 року в одному з центрів сповіщення ZDF, в м. Майнц, Німеччина. В конференції також візьмуть участь представники мовників та продюсерських компаній з країн Європейського Союзу.

Кожен серіал на конференції буде представлений групою з двох учасників – виконавчим продюсером телевізійного мовника, в ефірі якого транслюється цей серіал, та представником творчої групи (продюсером/режисером, сценаристом) серіалу. Кожна група представить презентацію свого серіалу на конференції. Після презентації учасникам буде надана можливість зустрітись тет-а-тет з колегами. Робоча мова конференції ADAMI Dialogue – Англійська.

Всі адміністративні витрати учасників, будуть оплачені.

З усіх питань звертайтесь до координатора АДАМІ Медіа Приз – Неллі Мжаванадзе (coordinator@adamimediaprize.eu, телефон +995 595474477)

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму не пізніше 23-го березня 2020 року. Реєстраційна форма для участі в заході доступна за посиланням: https://bit.ly/2xqWJEh 

АДАМІ Медіа Приз організовує Конференцію «ADAMI Dialogue – TV Series» у співробітництві з партнерською програмою Європейської мовної спілки (EBU), а також з кінофестивалем «goEast» у Вісбадені, з конференцією «Seriencamp» в Мюнхені, з Кельнським кінофестивалем та з мовником ZDF у якості приймаючої сторони в Німеччині.

АДАМІ Медіа Приз фінансується Програмою «Civil Society Cooperation» Федерального Міністерства Закордонних Справ.

Діяльність АДАМІ Медіа Приз 2020 підтримується Європейським Союзом (Східне Партнерство).