Кількість підписників Netflix збільшилась майже на 16 млн

jfjfjf21 квітня 2020 р. компанія Netflix підбила підсумки «коронавірусного періоду».

Кількість абонентів потокового гіганта збільшилась на 15,8 млн протягом першого кварталу 2020 року – саме цей період показав рекордне зростання та підняв світову базу Netflix майже до 183 млн користувачів.

Різкий зріст зумовлений збільшенням кількості абонентів в Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Такий показник, фактично, вдвічі перевищив очікувані прогнози компанії, відповідно до яких очікувалось зростання лише на 7 млн абонентів.reed_hastings_Незважаючи на період нечуваного зростання, генеральний директор Netflix Рід Гастінгс зазначив: «За 20-річну історію ми ніколи не бачили майбутнього більш невизначеним чи неспокійним». Також він зазначив, що Netflix спостерігає «тимчасове збільшення показників та зростання кількості підписників», але «очікується, що кількість систематичних переглядів зменшиться, а зростання кількості абонентів – сповільниться, коли закінчаться обмежувальні та карантинні заходи».

Також компанія прогнозує, що кількість абонентів збільшиться на 7,5 млн абонентів протягом другого кварталу 2020 р. (період з квітня по червень).

Генеральний директор Netflix не оминув увагою й питання зростання конкуренції в своїй сфері – компанії Apple та Disney увійшли в потоковий бізнес наприкінці 2019 р., а компанії NBCUniversal та WarnerMedia активно розпочали випускати продукцію уже в 2020 р.

Було наголошено, що це реально вплине на стабільність показників у кількості офіційних абонентів чи можливого зросту, але підтвердив, що Netflix збільшить кількість програм для дітей та сімей, щоб конкурувати з новим Disney +.

Прим. автора: Акції компанії з початку 2020 р. системно зростають, загальний процент росту наразі становить 32 %.

 За матеріалами: The Hollywood Reporter

Категорiя: Новини компаній