Школа молодих продюсерів від MANNHEIM MEETING PLACE

unnamed

 

Асоціація кіноіндустрії України спільно з Mannheim Meeting Place (MPP) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та за участі КМКФ Молодість проведуть  «Школу молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ”.

Школа пройде у онлайн-форматі починаючи з другої половини липня 2020 року, а основна частина інтенсиву відбудеться 26-28 серпня під час проведення 49-го міжнародного кінофестивалю “Молодість” для продюсерів українських проєктів, що будуть обрані шляхом конкурсного відбору міжнародними експертами протягом онлайн навчання. Консультації з розробки проєктів фільмів для міжнародних ринків будуть додатково продовжуватись до кінця вересня.

Особливістю KMP є насамперед те, що у всіх випадках це особиста робота з кожним із учасників на всіх рівнях, і таким чином, гарантія персоналізованого довготривалого діалогу.
Робочою мовою «Школи молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ” є англійська.

Вимоги до продюсерів для участі у конкурсі та заході:

 • Це має бути перший або другий проєкт повнометражного ігрового чи документального фільму у ролі основного продюсера, якщо це ко-продукційний проєкт.
 • Фільм має потенціал міжнародної ко-продукції за своєю історією чи залученням талантів із різних країн Європи;
 • Мати первісний опис проєкту та його сценарій (в перекладі на англійську мову); • Готовність продюсера активно приймати участь у конкурсі за його правилами та у встановлені строки;
 • Мати знання англійської мови, що є достатнім для активної переписки та спілкування протягом дії Школи, сприйняття інформації навчальної частини семінару та проведення зустрічей із потенційними ко-продюсерами, фестивальними відбірниками, міжнародними сейлз-агентами та дистрибуторами.

Під час роботи над проєктом у Школі молодого продюсера буде розглянуто такі теми:

 • 70 пунктів, на які треба звернути увагу перш ніж підписати угоду про міжнародну ко-продукцію;
 • як вийти на міжнародні ринки ко-продукції, продюсерів та спонсорів;
 • як залучитися міжнародною підтримкою через конструктивну ко-продюсерську поведінку;
 • важливість довготривалого планування для продюсерів-початківців і використання презентацій, сфокусованих на специфічних цільових групах;
 • як вибудувати ланцюжок від ко-продукції до міжнародної дистрибуції.

Українські продюсери – учасники школи працюватимуть з міжнародним координатором аудіо-візуального освітнього семінару «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ” паном Юлеком Кедзіерським. Учасники готуватимуть письмові презентації та матеріали для своїх проєктів під керівництвом експертів  раніше залучених до Mannheim Meeting Place.

В рамках проєкту буде проведений аналіз сценаріїв, що буде зроблено міжнародними експертами за координацією пана Кедзіерського. У випадках, якщо сценарій, за оцінками, потребує додаткової розробки, та не може бути оцінений на цьому етапі, експертами буде щонайменше наданий аналіз ринкових шансів проєкту такого фільму.

Максимально можлива кількість проєктів, які пройдуть відбір — 7.

Щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати e-mail до пана Юлека Кедзіерського за адресою: julek@compuserve.com з наступною інформацією англійською мовою:

 • біографія продюсера (до 500 знаків);
 • вибрана фільмографія, якщо є;
 • мотиваційний лист: чому ви хочете брати участь у Школі (до 800 знаків).

Цим листом ви почнете ваше тренування та змагання на обрання проєкту до участі в інтенсиві у серпні 2020 року. Будьте готові до активної комунікації та опрацюванню матеріалів проекту в електронному листуванні з паном Кедзіерським протягом дії Школи!

ДЕДЛАЙН ПЕРШОГО E-MAIL – до 17 липня 2020 року включно.

Кураторками та адміністраторками заходу з української сторони є виконавча директорка Асоціації кіноіндустрії України Івана Хіцінська та українська продюсерка Наталія Лібет. Наталія також розповість про «Школу молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ” в рамках форуму «Продакшен в Україні» 24 липня 2020 року.

Додаткові питання щодо «Школи мододих продюсерів. Місце зустрічі – Київ» ви можете задати на офіційній сторінці Асоціації кіноіндустрії України у Facebook або написавши на електронну пошту:  i.khitsinska@fiau.com.ua.

Аудіо-візуальний освітній семінар «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ” є продуктом творчої та індустріальної експертизи пана Julek Kedzierski/ Юлек Кедзіерський та Mannheim Meeting Place (MPP)/Майннхайм Місце Зустрічі, ко-продукційною платформою міжнародного кінофестивалю для продюсерів початківців у міжнародній ко-продукції.

Його партнеркою є експертиня Claudia Landsberger/ Клаудія Ландсберґер, продюсерка з Голландії. Клаудія Ландсберґер працює креативним продюсером сценаріїв та консультантом із розвитку проєктів у власній компанії BaseWorx For Film. Також працює програмною консультанткою для різних міжнародних кінофестивалів, входить до Європейської кіноакадемії. Багато років брала участь у відбірковому комітеті Конкурсної програми Берлінале та Гамбурзького кінофонду. Протягом двох десятиліть
Клаудія була керівною директоркою EYE International Нідерландського інституту кіно.
Вона є співзасновницею і президенткою European Film Promotion.