Діяльність ЗМІ під час виборів-2014

Коли:
11.04.2014 @ 10:00 — 11.04.2014 @ 18:00
Де:
готель «Чорне море – Рішельєвська»
Рішельєвська вулиця
59,Одеса,Одеська область
Україна
Вартість:
безкоштовно
Категорії:

НАМ

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) організовує проведення безкоштовних інформаційно-консультаційних семінарів «Діяльність ЗМІ під час виборів-2014».

Заходи відбудуться у Одесі, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Івано-Франківську, Львові, Луцьку та Києві.

У програмі семінарів буде висвітлено вимоги нового законодавства про вибори, питання взаємодії між ЗМІ та іншими учасниками виборчого процесу під час виборів у 2014 році.

Зокрема, будуть розглянуті питання ролі ЗМІ у реалізації громадянами права на свідомий та поінформований вибір, обговорено питання передвиборної агітації, взаємодії ЗМІ із учасниками виборчого процесу (кандидатами та політичними партіями, громадськими організаціями та активістами, виборцями та виборчими комісіями).

До участі в семінарах запрошуються керівники ЗМІ, працівники відділів новин, рекламних відділів, представники виборчих штабів, громадські активісти тощо.

Викладачі: Ольга Большакова юрист, керівник Центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників та Тетяна Фоміна юрист, керівник Правового центру Незалежної асоціації телерадіомовників.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

Семінар відбувається за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).

Прес-центр НАМ