Продюсерам, режисерам, сценаристам – семінари від визнаних експертів

Коли:
01.04.2013 @ 08:00 — 01.04.2013 @ 17:00
Де:
MRM. 1-й вхід, 2-й поверх
22
вулиця Миколи Закревського,22,Київ,місто Київ
Україна
Контакти:
Категорії:

Вони створили «Друзів» і «Страшненьку Бетті», «Зворотний бік Місяця» і «Старгейт», вони знають, у чому секрет «Теорії великого вибуху» і «Сексу у великому місті». У них за плечима величезний досвід і міжнародні премії, їхні книги, дослідження й статті стали підручниками і бібліями в найкращих кіношколах світу, їх запрошують для консультацій і лекцій найбільші кіно- і телекомпанії, вони справжні Гуру і Майстри своєї справи. Із гордістю повідомляємо: тепер вони приїдуть до Києва, щоб відкрити нам свої секрети.

Вперше в Україні відбудуться семінари легендарних викладачів сценарної майстерності: ЛІндИ Сегер, автора бестселера «Робимо гарний сценарій геніальним», Джона Йорка, куратора російської адаптації серіалу «Зворотний бік Місяця»,що до початку 2013 року був керівником підрозділу виробництва серіалів ВВС і СтІва Каплана, учні котрого створювали сценарії таких хітів, як Ugly Betty («Не народися вродливою»), «Друзі» (Friends), «Секс у великому місті» (Sex and the City), Everybody Loves Raymond («Вороніни»), «Лак для волосся» (Hairspray). 

Продовжуючи розвивати телевізійний простір нашого регіону, компанія «Медіа Ресурси Менеджмент» представляє унікальний проект – лінійку професійних семінарів для сценаристів і продюсерів телебачення і кіно від визнаних міжнародних експертів. На 2013 рік заплановано ряд професійних семінарів на різноманітні теми в рамках загального напрямку – «Сценарна майстерність у телевізійних проектах».

Джон ЙоркУ квітні 2013 року семінар проведе Джон Йорк – донедавна (до кінця 2012 р.) керівник підрозділу виробництва серіалів і відділення нових талантів ВВС, з 2013-го – глава однієї з найбільших незалежних продакшн-компаній Великобританії з виробництва кіно і телевізійного контенту Company Pictures, засновник і керівник Академії сценаристів ВВС (BBC Writers Academy). Тема семінару: драматичні серіали. До його фільмографії входять відомі телефільми і серіали: «Зворотний бік Місяця»/ Life on Mars, «Робін Гуд»/ Robin Hood, «Працівниці»/ Land Girls, «Палаючи пристрастю»/ Consuming Passion, «Прокляття Стептоу»/ The Curse of Steptoe, «Вечірка»/ The Dinner Party, «Джекілл»/ Jekyll, «Іст-Енд»/EastEnders і багато інших.

Реєстрація, додаткова інформація і програма семінару – на сайті www.mrm.ua, а також за телефоном +380 44 459 4610.

Увага: партнери з розміщення учасників семінарів у Києві – готелі President Hotel і Rus Hotel надають спеціальні тарифи на проживання.

Реєструйтесь і приєднуйтесь, не втрачайте унікальної можливості дізнатися всі секрети від гуру сценарної майстерності.

По додаткову інформацію звертайтесь до компанії «МРМ»:

Ольга Носик, PR менеджер компанії «МРМ», e-mail: olga_n@mrm.ua,

тел: +380 44 459 4610

Алла Преловська, менеджер проекту, e-mail: alla.prelovska@mrm.ua,

тел: +380 44 459 4610