Продюсерам, режисерам, сценаристам – семінари від визнаних експертів

Коли:
01.05.2013 @ 08:00 — 01.05.2013 @ 17:00
Де:
MRM. 1-й вхід, 2-й поверх
22
вулиця Миколи Закревського,22,Київ,місто Київ
Україна
Контакти:
Категорії:

Вони створили «Друзів» і «Страшненьку Бетті», «Зворотний бік Місяця» і «Старгейт», вони знають, у чому секрет «Теорії великого вибуху» і «Сексу у великому місті». У них за плечима величезний досвід і міжнародні премії, їхні книги, дослідження й статті стали підручниками і бібліями в найкращих кіношколах світу, їх запрошують для консультацій і лекцій найбільші кіно- і телекомпанії, вони справжні Гуру і Майстри своєї справи. Із гордістю повідомляємо: тепер вони приїдуть до Києва, щоб відкрити нам свої секрети.

Вперше в Україні відбудуться семінари легендарних викладачів сценарної майстерності: Лінди Сегер, автора бестселера «Робимо гарний сценарій геніальним», Джона Йорка, куратора російської адаптації серіалу «Зворотний бік Місяця»,що до початку 2013 року був керівником підрозділу виробництва серіалів ВВС і Стіва Каплана, учні котрого створювали сценарії таких хітів, як Ugly Betty («Не народися вродливою»), «Друзі» (Friends), «Секс у великому місті» (Sex and the City), Everybody Loves Raymond («Вороніни»), «Лак для волосся» (Hairspray).

Продовжуючи розвивати телевізійний простір нашого регіону, компанія «Медіа Ресурси Менеджмент» представляє унікальний проект – лінійку професійних семінарів для сценаристів і продюсерів телебачення і кіно від визнаних міжнародних експертів. На 2013 рік заплановано ряд професійних семінарів на різноманітні теми в рамках загального напрямку – «Сценарна майстерність у телевізійних проектах».

Стів КапланУ травні 2013 року відбудеться семінар Стіва Каплана – міжнародного експерта в галузі розробки сценаріїв і виробництва комедійних проектів. Тема семінару: ситкоми. Окрім викладання в Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі (UCLA), Нью-Йоркському університеті (NYU) і Єлі (Yale), Стів Каплан створив театр комедії HBO Workspace, програму для сценаристів HBO New Writers Program, а також став співзасновником і художнім керівником театру Панчлайн у Манхеттені (Manhattan Punch Line Theatre). Його учні створювали сценарії хітів – Ugly Betty («Не народися вродливою»), «Друзі»/ Friends, «Секс у великому місті»/ Sex and the City, Everybody Loves Raymond («Вороніни»), «Лак для волосся»/ Hairspray і багато інших. Стів Каплан консультує і проводить докторинг сценаріїв для таких компаній, як Dreamworks, Disney, HBO, Paramount, Touchstone і багатьох інших.

Реєстрація, додаткова інформація і програма семінару – на сайті www.mrm.ua, а також за телефоном +380 44 459 4610.

Увага: партнери з розміщення учасників семінарів у Києві – готелі President Hotel і Rus Hotel надають спеціальні тарифи на проживання.

Реєструйтесь і приєднуйтесь, не втрачайте унікальної можливості дізнатися всі секрети від гуру сценарної майстерності.

По додаткову інформацію звертайтесь до компанії «МРМ»:

Ольга Носик, PR менеджер компанії «МРМ», e-mail: olga_n@mrm.ua,

тел: +380 44 459 4610

Алла Преловська, менеджер проекту, e-mail: alla.prelovska@mrm.ua,

тел: +380 44 459 4610