Продюсерам, режисерам, сценаристам – семінари від визнаних експертів

Коли:
22.03.2013 @ 00:00 — 23.03.2013 @ 00:00
Де:
MRM. 1-й вхід, 2-й поверх
вулиця Миколи Закревського
22,Київ,місто Київ
Україна
Контакти:
Категорії:

Вперше в Україні відбудуться семінари легендарних викладачів сценарної майстерності: ЛІндИ Сегер, автора бестселера «Робимо гарний сценарій геніальним», Джона Йорка, куратора російської адаптації серіалу «Зворотний бік Місяця»,що до початку 2013 року був керівником підрозділу виробництва серіалів ВВС і СтІва Каплана, учні котрого створювали сценарії таких хітів, як Ugly Betty («Не народися вродливою»), «Друзі» (Friends), «Секс у великому місті» (Sex and the City), Everybody Loves Raymond («Вороніни»), «Лак для волосся» (Hairspray).

Продовжуючи розвивати телевізійний простір нашого регіону, компанія «Медіа Ресурси Менеджмент» представляє унікальний проект – лінійку професійних семінарів для сценаристів і продюсерів телебачення і кіно від визнаних міжнародних експертів. На 2013 рік заплановано ряд професійних семінарів на різноманітні теми в рамках загального напрямку – «Сценарна майстерність у телевізійних проектах».

Вперше в Україні відбудуться семінари легендарних викладачів сценарної майстерності: Лінди Сегер, автора бестселера «Робимо гарний сценарій геніальним», Джона Йорка, куратора російської адаптації серіалу «Зворотний бік Місяця»,що до початку 2013 року був керівником підрозділу виробництва серіалів ВВС і СтІва Каплана, учні котрого створювали сценарії таких хітів, як Ugly Betty («Не народися вродливою»), «Друзі» (Friends), «Секс у великому місті» (Sex and the City), Everybody Loves Raymond («Вороніни»), «Лак для волосся» (Hairspray).

Продовжуючи розвивати телевізійний простір нашого регіону, компанія «Медіа Ресурси Менеджмент» представляє унікальний проект – лінійку професійних семінарів для сценаристів і продюсерів телебачення і кіно від визнаних міжнародних експертів. На 2013 рік заплановано ряд професійних семінарів на різноманітні теми в рамках загального напрямку – «Сценарна майстерність у телевізійних проектах».

Відкриває ж проект семінар всесвітньовідомого сценарного консультанта Лінди Сегер «Як хороший сценарій зробити видатним. Докторинг сценаріїв», що відбудеться 22 березня 2013 року.

Д-р Лінда Сегер – визнаний гуру сценарної майстерності, всесвітньовідомий викладач, її семінари проходили у 38 країнах світу на 6 континентах, доктор теології, автор 10 книг, 9 з яких присвячені сценарній майстерності.

Лінда Сегер – автор бестселера «Робимо гарний сценарій геніальним» (Making a Good Script Great). Відзначимо, що Лінда Сегер відвідає Украйну вперше, раніше її семінари на пострадянському просторі не проводились.

Лінда Сегер

«Я з нетерпінням чекаю на поїздку до Києва і на можливість попрацювати з місцевими талановитими письменниками. Ви можете бути кіносценаристом, телесценаристом, продюсером, режисером або актором, на моєму семінарі в Києві, Ви зможете опанувати письменницьке мистецтво і ремесло органічно і дуже глибоко. Ми досліджуємо основні принципи і елементи, котрі є запорукою хорошої розповіді чудової історії, а також навчимося виявляти, аналізувати і виправляти важко вловимі недоліки сценаріїв. І все е одночасно зі збагаченням Вашого творчого процесу», – коментує д-р Лінда Сегер.

У 1981 році Лінда Сегер створила професію консультанта зі сценарної майстерності на основі методу аналітичного дослідження сценаріїв, розробленого нею для власної докторської дисертації. Відтоді вона була консультантом у понад 2400 сценаріях, за якими знято понад 40 художніх фільмів («Універсальний солдат», «Лютер», «Нескінченна історія 2», «Ковбої і Янголи» та ін.) і безліч телевізійних проектів. Серед її клієнтів – компанії, продюсери, письменники і сценаристи з усього світу: Рей Бредбері (письменник, сценарист, автор сюжетів, зокрема сценарист фільму «Мобі Дік» та ін., володар багатьох фестивальних і літературних нагород, серед них – Daytime Emmy за видатний сценарій до мультфільму «Переддень усіх святих»/ The Halloween Tree, 1993 р.), Вільям Келлі (сценарист і продюсер кіно і телебачення, володар Оскара за найкращий сценарій до фільму «Свідок»/ Witness, 1985 р.), Сюзанн де Пасс (продюсер, сценарист – номінантка на Оскар за найкращий сценарний, заснований на реальних подіях до фільму «Леді співає блюз»/ Lady sings the Blues, на її рахунку 2 нагороди, 5 номінацій премії Primetime Emmy та ін.), Тоні Білл (актор, режисер, продюсер кіно- і телепроектів, володар Оскара за найкращий фільм «Афера»/ The Sting, 1973 р.), а також компанії ABC, CBS, NBC, Disney Animation, TriStar Pictures, Turner Network Television, ZDF Network, Rai Television, Swedish Television та інші.

Її ім’я внесено до ряду міжнародних довідників, таких як «Хто є хто – жінки», «П’ять тисяч особистостей світу», «Хто є хто в Америці», «Хто є хто в індустрії розваг», «Хто є хто в світі» тощо.

Реєстрація, додаткова інформація і програма семінару – на сайті www.mrm.ua, а також за телефоном +380 44 459 4610.

Увага: партнери з розміщення учасників семінарів у Києві – готелі President Hotel і Rus Hotel надають спеціальні тарифи на проживання.

Реєструйтесь і приєднуйтесь, не втрачайте унікальної можливості дізнатися всі секрети від гуру сценарної майстерності.

По додаткову інформацію звертайтесь до компанії «МРМ»:

Ольга Носик, PR менеджер компанії «МРМ», e-mail: olga_n@mrm.ua,

тел: +380 44 459 4610

Алла Преловська, менеджер проекту, e-mail: alla.prelovska@mrm.ua,

тел: +380 44 459 4610