Тренінг «Використання можливостей нових медіа для поширення інформації»

Коли:
03.06.2013 @ 09:00 — 04.06.2013 @ 18:00
Контакти:
Інститут розвитку регіональної преси067-547-22-33Адрес електронної пошти:
Категорії:

«Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу «Використання можливостей нових медіа для поширення інформації». Тренінг відбудеться 3-4 червня у м.Києві. Тренери - Олег Хоменок та Людмила Панкратова.

Участь у тренінгу надасть журналістам можливість краще зрозуміти методологію роботи в умовах конвергентних ЗМІ, можливості, що створюють сучасні медіа для журналістів та оволодіти конкретними прикладними навичками зі створення та розміщення мультимедійних журналістських матеріалів на різноманітних медіа-платформах.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити та надіслати анкету-заявку до 18:00 20 травня 2013 року.

Аналогічні тренінги відбудуться:

- 6-7 червня для журналістів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей.

- червень-липень – у Дніпропетровську або Запоріжжі для журналістів Дніпропетроської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської та Кіровоградської областей.

Група учасників формується на конкурсних засадах. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь до 23 травня 2013 року.

Інформація про тренерів:

- Олег Хоменок –  старший радник з питань медіа Internews Network, медіа-тренер.

- Людмила Панкратова – медіа-юрист,  медіа-тренер, адвокат,  ГО «Інститут розвитку регіональної преси».

Більше інформації на сайті ІРРП.