Захист прав доступу до інформації та захист персональних даних. Тренінг для ЗМІ

Коли:
27.02.2013 @ 10:00 — 28.02.2013 @ 22:00
Де:
Конференц-зал №2 готелю «Тернопіль»
Замкова вулиця
14,Тернопіль,Тернопільська область
Україна
Контакти:
Оксана Крячко044 254 55 56 (вн.№ 108)Адрес електронної пошти:Веб-сайт події

Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) продовжує серію правових семінарів  для редакторів та  журналістів регіональних телерадіокомпаній. Новий тренінг, присвячений темі захисту прав доступу до інформації та захисту персональних даних, відбудеться у Тернополі 27-28 лютого 2013.

Докладно будуть розглянуті питання доступу до публічної інформації та захисту персональних даних, а також розтлумачені міжнародні рекомендації експертів щодо захисту права на приватне життя в українських ЗМІ. У перший день кожного з дводенних семінарів тренери і учасники розглянуть законодавчі норми та положення відповідних законів, а на другий день будуть проведені практичні заняття.

Викладачі:
Тетяна Фоміна (юрист НАМ)
Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В Асоціації працює з 2001 року, консультуючи телерадіокомпанії з юридичних питань. Є співавтором Посібника для керівників телерадіоорганізацій «Правові питання телерадіомовників».

Ольга Большакова (керівник Центру законодавчих ініціатив НАМ)
Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. В Асоціації працює з 2001, здійснює моніторинг законодавства у сфері телерадіомовлення, бере участь у відносинах із державними органами, галузевими об’єднаннями та громадськістю, організовує заходи, спрямовані на просування інтересів галузі щодо нормативного регулювання телерадіомовлення.

Участь у семінарі  – безкоштовна! Кількість місць – обмежена!

Реєстрація до 20 лютого 2013 (17.00) за електронною поштою iryna@nam.com.ua,
Семінар відбувається в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації Інтерньюз Нетворк за фінансової підтримки АМР США. Проект спрямований на покращення доступу громадян до більш різноманітної та якісної інформації й сприяння активній позиції громадян шляхом інтеграції та просування нових медіа.